Vår personal

Människorna gör skillnaden. Vi är väldigt glada och stolta över vårt lagbygge. En härlig blandning av starka karaktärer, som varje dag tar med sin specialistkompetens till bordet.

Emil Westerlind

VD

010 - 10 10 801

emil@westerlindfastigheter.se

Johanna Lindenkäll

Entreprednadchef

Per Ove Söderlind

CFO

010 - 10 10 803

pos@westerlindfastigheter.se

Maria Lundin

Ekonom

010 - 10 10 810

maria@westerlindfastigheter.se

Mattias Norberg

Ekonom / Fastighetscontroller

010 - 10 10 818

mattias.norberg@westerlindfastigheter.se

Monica Näslund

Ekonom

010 - 15 15 405

monica@westerlindfastigheter.se

Johanna Wikström

Ekonom/ HR-Administratör

010 - 10 10 811

johanna@westerlindfastigheter.se

Jonas Norén

Kommersiell förvaltare och uthyrare

010 - 10 10 819

jonas@westerlindfastigheter.se

Susanne Sapage

Förvaltning bostäder

010 - 10 10 816

sussi@westerlindfastigheter.se

Mattias Gidmark

Projekansvarig

010 - 10 10 812

mattias@westerlindfastigheter.se

Lars Wiklund

Fastighetsskötare

010 - 10 10 807

Salim Sarwary

Fastighetsskötare

010 - 15 15 474

Stefan Gidmark

Hantverkare

010 - 10 10 808

Mikael Ullsten

Snickare

010 - 10 10 809

Tomas Eriksson

Förvaltarstöd

010 - 10 10 804

tomas@westerlindfastigheter.se

Håkan Pettersson

Målare

Rolland Jones

Håkan Westerlind

Senior advisor

010 - 15 15 403

Tobias Wikström

Säljledare och partner

010 - 15 15 401

tobias.wikstrom@skidstahus.se

Fredrik Gavelin

Säljare

010 - 15 15 407

fredrik.gavelin@skidstahus.se

Björn Larsson

Key Accaount manager

010 - 15 15 408

bjorn@westerlinds.nu

Dick Van Asperen

Byggprojektledare

010 - 15 15 402

dick.van.asperen@skidstahus.se

Mikael Fröberg

Byggprojektledare

010 - 15 15 404

mikael.froberg@skidstahus.se

Joakim Dahlin

Byggprojektledare

010 - 15 15 406

Erik Nyholm

Säljare

erik.nyholm@skidstahus.se